Пт, 29.03.2024, 00:40
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: ViTwix, phoenix901  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Ваші ідеї флешмобів » На пляжі (Флеш моб в жаркий день)
На пляжі
Glamur4ykДата: Пн, 07.07.2008, 23:18 | Повідомлення # 16
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (ZeTwisT)
відбереться 20 чоловік яким не важко в одязі зайти під воду))))))

по моєму в фонтані нас було більше ніж 20 чоловік! І про ніякі "КОМПЛЕКСИ" чомусь ніхто не згадував.



ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
zaharysДата: Пн, 07.07.2008, 23:47 | Повідомлення # 17
Дві звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 32
Репутація: 7
Статус: Offline
та які нах комплекси )
я просто не полізу у наш став, мені стрьомно туда йти wink просто стрьомно, якби я бачив шо у мене під ногами то без питань поліз би wink було б дуже круто wink

ну але... нажаль.. я туди не полізу, в фонтан і т.д. поліз би.. нажаль на минулому мобі з фонтаном мене не було sad

 
vasyltomunДата: Вт, 08.07.2008, 02:53 | Повідомлення # 18
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Народ.... я про такий комплекс... як з багнюкою по коліна їхати додому.... хай помиємось. але блін. щоб здивувати пару людей, лізти по коліна в болото і по шою в гряззну воду....
Хай буде 20 чоловік.... але зрозумійте.... не всі можуть плавати.... і знайдеться ще багато причин через котрі багацько людей не піде...
І факт залигається фактом.... шо якшо проведуть цей моб... наступний буде не раніше ніж через дукілька тижнів....
А ви про інших подумали.... Якшо в групі вконтактах є 1000!!!!! учасників.... не менше 200!!! 100% хоче взяти участь в мобах... але сомніваюся що половина захоче лізти в воду...
тому краще робити такі моби, щоб більше людей брала участь.... адже самі знаєте який драйв залишається після участі.... А ви б хотіли щоб в 180 свідомих мобімтів був спорчений настрій через те, що вони по багатьох причинах пропустили моб....
тому давайте перед тим як шось писати просто подумайте трішечки.... і не тільки про себе.... шо ви тіпа такі сильно РЕАЛЬНІ І КРЕЙЗІ МОБІСТИ.... а про інших.... про ту масу навіть тих же мінігламурних дівчаток і хлопчиків, в котрих в голові ще барбі, але вони хочуть брати участь в мобах.... може після мобів в них з голови вийде ота наївність... не буду продовжувати.... хочу спати... angry angry angry
 
ZMIYKAДата: Вт, 08.07.2008, 12:46 | Повідомлення # 19
Моббер-Змія
Група: Організатори
Повідомлень: 90
Репутація: 14
Статус: Offline
vasyltomun, моббер повинен бути готовий робити те, що вимагає від нього флешмоб. я розумію шо дехто в воду не хоче лізти. але коли робили падіння в орнаві то пінгвіни найшлися, які просто відмовились падати через одяг...

бебебе
 
vasyltomunДата: Вт, 08.07.2008, 13:31 | Повідомлення # 20
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
ZMIYKA, розумієш, одна справа спасти на пилюку..... а інша зайти в багнюку по коліна....
 
Glamur4ykДата: Вт, 08.07.2008, 13:38 | Повідомлення # 21
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
яКа там багнюка люди шо ви так базарете! Дальній пляж санкціоноване місце купання, напочатку сезону туди засипали новий пісок! там багнюки ніколи не було і не буде! Люди ви мене дивуєте!


ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
LorenaДата: Вт, 08.07.2008, 14:12 | Повідомлення # 22
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 92
Репутація: 11
Статус: Offline
Вода одна що і в центрі і що там...бе ...подумати старшно ..там всі кому нелінь весь мусор сидають всякі щурі плавають...фу гадость...якби десь був басейн ще ладно але тільки не озеро..і тим більше в Карпатах в річку я в одязі звже заходила-------------- кайф --------------- а в нас це просто бридко...


 
vasyltomunДата: Вт, 08.07.2008, 14:26 | Повідомлення # 23
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Glamur4yk, десь написано В ОДЯЗІ Т.Е. В взутті.... інша справа просто в шортх максимум.... cool

Додано (08.07.2008, 14:26)
---------------------------------------------

Quote (Lorena)
а в нас це просто бридко...

і я про то.... cool
 
ZMIYKAДата: Вт, 08.07.2008, 15:22 | Повідомлення # 24
Моббер-Змія
Група: Організатори
Повідомлень: 90
Репутація: 14
Статус: Offline
ви гоните))))))))) 3 флешмоб..... купання в озері...відео бачили???? найшлися ті кому це не бридко. і якшо даний флешмоб запланується, то охочих багато буде)))

бебебе
 
vasyltomunДата: Вт, 08.07.2008, 15:52 | Повідомлення # 25
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
ZMIYKA, в фонтані будь ласка...... я дико хочу брати участь..... але потім так влома прати одяг.... і так купа ще з минулого тижгя стоїть ))))
 
ZeTwisTДата: Вт, 08.07.2008, 16:16 | Повідомлення # 26
Дві звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 39
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (ZMIYKA)
ви гоните))))))))) 3 флешмоб..... купання в озері...відео бачили???? найшлися ті кому це не бридко. і якшо даний флешмоб запланується, то охочих багато буде)))

Правду кажеш....)))))))))))


Последним смеётся тот... Кто не врубился сразу.

Тай таке.....

Повідомлення відредагував ZeTwisT - Вт, 08.07.2008, 16:18
 
vasyltomunДата: Вт, 08.07.2008, 16:19 | Повідомлення # 27
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
ZeTwisT, блін..... можна тоді я в когось шмотки виперу biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
 
ZMIYKAДата: Ср, 09.07.2008, 01:33 | Повідомлення # 28
Моббер-Змія
Група: Організатори
Повідомлень: 90
Репутація: 14
Статус: Offline
vasyltomun, я тобі сама виперу!!!!! biggrin biggrin biggrin

бебебе
 
Glamur4ykДата: Ср, 09.07.2008, 06:10 | Повідомлення # 29
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (ZMIYKA)
ви гоните))))))))) 3 флешмоб..... купання в озері...відео бачили???? найшлися ті кому це не бридко. і якшо даний флешмоб запланується, то охочих багато буде)))

Істину глаголиш!
Я там плавав і чогось ше живий...Гнити вродіби не почав...А як почну гнити обовязково повідомлю, тоді не будемо робити цей флеш-моб)))))))))))))



ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!


Повідомлення відредагував Glamur4yk - Ср, 09.07.2008, 06:11
 
BlackDiamondДата: Ср, 09.07.2008, 16:58 | Повідомлення # 30
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 106
Репутація: 4
Статус: Offline
я запросто полізу, правда, дасте мені хтось парасольку, бо такими речима не користуюсь, вдома нема. а на рахунок озера - якщо ту воду не пити і залісти потім в душ, то ніц нікому небуде, виживем.

Найгірший спосіб сумувати за кимось – це бути з людиною і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Ваші ідеї флешмобів » На пляжі (Флеш моб в жаркий день)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200