Чт, 28.03.2024, 11:25
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: ViTwix, phoenix901  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Моя балачка » Мутимо голосування по флешу (принципіальне питання!)
Мутимо голосування по флешу
turboblackДата: Ср, 16.07.2008, 00:18 | Повідомлення # 1
Півтора звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
wink отже, шоб не було такого шо хтось пропонує а організатор собі придумав і мусять всі плясати під його дудку. є краща пропозиція. від когось подається ідея, за яку голосують за і проти (при цьому не голосування зверху там де клацання, а прямо в форумі, тобто людина має сурово обгрунтувати або одобрити в топіку, не просто я проти чи я за, а я проти тому що і далі обгрунтування своєї думки). Наприклад ми знаємо що для того щоб моб відбувся треба щоб проголосувало 30 чоловік, тобу мають бути 30 голосів як мінімум за щоб він відбувся. В топіку кожен юзер має право залишити тільки одну відповідь. це пропозиція для того щоби було зрозуміло хто яку ідею замутив і збільшити цікавість людей подавати ідеї.
Я розумію що організатор завжди найбільший креативщик, але класика вже дістала. хочеться чогось свого, не памятаю щоб хоч один моб затвердили не зі сторони організаторів.


после много выпитого чего нибуть спиртного хочется трахнуть чего нибуть красивое
 
Попригунчик)Дата: Ср, 16.07.2008, 10:46 | Повідомлення # 2
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 89
Репутація: 12
Статус: Offline
turboblack не лізь поперед батька в пекло!. ми обовязково пройдемо ті моби, попереду ціла вічність, ідеї нікуди не втечуть. а щодо класики, то вибачте за тафтології, це і класика, яка нікому ніколи не набридне. тим біше шо тернопіль - місто, мало обізнане таким понняттям як флешмоб. ІМХО

Додано (16.07.2008, 10:46)
---------------------------------------------

Quote (turboblack)
організатор собі придумав і мусять всі плясати під його дудку

фуфайок не ображати! без них би був хаос і ніфіга би не получилося. не подобається - моберуй сам


What I"ve felt, what I"ve know
Turn the pages, turn the stone
Behind the door
Should I open it for you?;)

http://vkontakte.ru/id11508146?48724

 
BabaikoДата: Ср, 16.07.2008, 22:15 | Повідомлення # 3
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 53
Репутація: 5
Статус: Offline
де ти збираєшся на цьму форумі 30 чоловік нарити???тут постійно десь 10 тіки сидять!!


 
ViTwixДата: Чт, 17.07.2008, 02:55 | Повідомлення # 4
Моббер-Твіксер
Група: Адміни і Організатори
Повідомлень: 186
Репутація: 17
Статус: Offline
нариється навіть 50 думаю якшо на головну ссилку поставити!




Зупиніть на світлофорі планету, я вийду!
©Бумбокс
 
BabaikoДата: Чт, 17.07.2008, 10:31 | Повідомлення # 5
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 53
Репутація: 5
Статус: Offline
нєєє не буде стки...хібашо якшо ше + вконтакті...забийте з тим голосуванням...організатори на то і є шоб вносити момент несподіванки і для того шоб самі мобери не знали шо будуть робити ІМХО


 
ShamanДата: Чт, 17.07.2008, 23:16 | Повідомлення # 6
Моббер-Шаман
Група: фуФайко
Повідомлень: 71
Репутація: 10
Статус: Offline
турбо - хочеш - роби фм сам ... нічо не маєм проти. А може ти ше краще замутиш? якшо так - я без проблем підключуся до Вашої команди. Удачі !


[img]http://s1.share.te.ua/b23381/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1.jpg[/img]
 
UranДата: Сб, 19.07.2008, 23:46 | Повідомлення # 7
Взривоопасний Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 137
Репутація: 6
Статус: Offline
угу не подобаються сценарії не участвуй ми нікого не заставляєм bash

Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається


 
Glamur4ykДата: Сб, 19.07.2008, 23:56 | Повідомлення # 8
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
шановні фуфайки створіть якийта розділ в стилі скарги і пропозиції, щоб не засирали "мою балачку" всяким гамном таким як це.


ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
UranДата: Сб, 19.07.2008, 23:58 | Повідомлення # 9
Взривоопасний Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 137
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Glamur4yk)
шановні фуфайки створіть якийта розділ в стилі скарги і пропозиції, щоб не засирали "мою балачку" всяким гамном таким як це.

туво взагалі на мою думку тема безглузда і має рішатись не на сайті


Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається


 
Glamur4ykДата: Нд, 20.07.2008, 00:08 | Повідомлення # 10
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
ну як люди створюють такі теми, значить вони хочуть шота змінити якось допомагати... А не на сайті такої можливості не виикає... Ви самі обираєте моб самі вирішуєте де і як його проводити, а так можна почитати думки учасників і втілити самі толкові...

Мені впринципі пофік...просто я замахався читати теми з всякими пропозиціями.



ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
AriseДата: Нд, 20.07.2008, 14:50 | Повідомлення # 11
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 10
Репутація: 1
Статус: Offline
ше Ходіть по ВУлиці і до людей з списком ідей і кажіть : обирайте що буде далі"..тоді точно все буде ТАк несподівано і МЕГА класно=)))))))))))))))))))))))))))))))))+ оголошення на стовпах, в магазінах...)))

нє...з голосуванням - то ідея погана.......мож хтось заходить сюди раз на тиждень..
і багатьом всеодно шо робити))..главНЕ шоб воно було*

 
turboblackДата: Пн, 21.07.2008, 19:30 | Повідомлення # 12
Півтора звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
sad я так зрозумів ніхто не поняв шо я хотів тим сказати...

та ми посивієм до того часу доки хтось згадає про ці ідеї шо тут написані.

форум а то і розрахований шоб рєзко проголосувати за щось і виконати це,
щодо несподіванок - їх ніколи не буде, оскільки чимось новим здивувати народ вже навряд чи можливо.

Якщо раніше на вулиці народ показував пальцем всі до одного, то зараз більшість просто дивиться на нас як на ще одну безглузду акцію від когось чи від чогось, а щоб це змінити потрібна геть інакша ідея, набагато унікальніша аніж просто "хобана купа народу звідкись взялася", і поміняти її на "ухти блін а шо туво роблять? а можна з вами?", ну або на щось подібне.

Власне організатори потрібні для того, що якщо і шукаємо якийсь вже готовий моб в інтернеті то вибираємо найкращий і робимо його, та й усякі відмазки типо "ой в мене голова болить", або "а я плавати не вмію" не канають. Ну до чого тут це! Не вмієш не приймай участь.

завжди багато пишу, а толку то...


после много выпитого чего нибуть спиртного хочется трахнуть чего нибуть красивое
 
UranДата: Вт, 22.07.2008, 00:00 | Повідомлення # 13
Взривоопасний Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 137
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (turboblack)
це змінити потрібна геть інакша ідея, набагато унікальніша аніж просто "хобана купа народу звідкись взялася", і поміняти її на "ухти блін а шо туво роблять? а можна з вами?", ну або на щось подібне.

мля це не пріколи шоб люди ржали і казали вау як класно хочу з вами флешмоб на75 % застосовується щоб шокувати людей а потім над цим ржати !


Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається


 
turboblackДата: Чт, 24.07.2008, 21:59 | Повідомлення # 14
Півтора звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Вот підлітки! все вам розшифровуй!
читайте глибже!


после много выпитого чего нибуть спиртного хочется трахнуть чего нибуть красивое
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Моя балачка » Мутимо голосування по флешу (принципіальне питання!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200