Пт, 29.03.2024, 07:52
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: phoenix901, ViTwix  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » Як ми падали в Орнаві
Як ми падали в Орнаві
RaTaToskДата: Нд, 15.06.2008, 20:04 | Повідомлення # 1
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановні, обговорюєм.
А від себе додам: все було чотко. Але ми з самого початку палились, коли топтались в Орнаві, тому потрібно, щоб всі перед початком мобу звірили годинники і не потрібно буде чуваків - провадирів ІМХО. І треба шось робити з сигналом (наприклад я нічорта не чув ні коли падати, ні вставати, благо хоть нас було багато і коли тіла почали падати з глухим звук на землю я також вирішив прилягти))).
P.S. Якщо в оператора бітер, хай він буде такий ласкавий залити відео на кампус.
 
phoenix901Дата: Нд, 15.06.2008, 20:35 | Повідомлення # 2
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Якшо тобі неподобаються чуваки повадирі то можеш сам собі робити флешмоби коли хочеш бо без того почнеться такий гам і шум шо то буде похоже на бунт шахтарів.

На ріхунок сигналу. штука в тому шо бві невпали синхронно а по одному, так і вийшло, тому полюбому всім зачьот і нема чого дутися і бульки з носа пускати. :))


http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
cheesyДата: Нд, 15.06.2008, 20:56 | Повідомлення # 3
Чізі-Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 63
Репутація: 12
Статус: Offline
Все було краще, ніж я сподівалась=) Молодці. Подивимся відео - врахуєм помилки. Сподіваюсь, ніхто з глядачами не розмовляв?
Дякую за присутність=) Наступного разу можна себе краще поводити деяким особям;)
Моїй групі - привіт:-Р
 
RaTaToskДата: Нд, 15.06.2008, 21:32 | Повідомлення # 4
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
2 phoenix901. Я не дуюсь)) А от на рахунок синхронно впали чи ні, для цього я й казав, що потрібно налаштувати годинники з точністю до секунд, о тут і потрібно твоя, чізіна і вітвікса допомого по організації - налаштували годинники, розказати сценарій, нагадали правила і РОЗІЙТИСЬ, а не шаритись толпою.
P.S.
Quote (phoenix901)
Якшо тобі неподобаються чуваки повадирі то можеш сам собі робити флешмоби
, по - перше я не казав, що вони мені не подобаються, а по - друге з таким ставленням до учасників мобу, можна залишитись без самих учасників.
 
ShamanДата: Нд, 15.06.2008, 21:41 | Повідомлення # 5
Моббер-Шаман
Група: фуФайко
Повідомлень: 71
Репутація: 10
Статус: Offline
angry нерозумію ... яке ставлення? Я взагалі тихо стояв і мовчав...показував як реалістично впасти. Взагалі, фб - це має бути несподіванка, тому вважаю багато мінусів ше в нас є, але прогрес однозначний. На другий раз МИ організатори постараємося виправити помилки, і напевно буде всьо чьотко ) sad


[img]http://s1.share.te.ua/b23381/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1.jpg[/img]
 
phoenix901Дата: Нд, 15.06.2008, 21:44 | Повідомлення # 6
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Ну всьо давайте небудем дутися, яяк учасники фмобу вчатьсся на помилках, так і організатори smile На наступний раз постараємся продумати всьо краще. Рататоск- дякую за небайдужість )

http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
FairKeepeRДата: Нд, 15.06.2008, 21:48 | Повідомлення # 7
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 8
Репутація: 1
Статус: Offline
Я сьогодні В перше Жаль Що не був коли був перший флеш моб ну нічого Сьогодні Ми зажгли по повній я рахую Все пройшло просто Супер Велике Дякую Організаторам Тепер в Вас ще один Флешмобер ТАй моїм друзям яких я привів Дуже сподобалося ТОМу Зачьот !!!!....
P.S.помилки я так важаю поравляться і візьмуться до уваги з сигналами


NEVER GIVE UP!!!
Live Free Or Die Hard
 
mar4eslavДата: Нд, 15.06.2008, 21:57 | Повідомлення # 8
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 20
Репутація: 1
Статус: Offline
як ми падали не скажу, бо ніц не бачив - морда на землі була. Тому дуже велике прохання: закиньте нарешті відео!!! А взагалі, маса відчуттів і приємний настрій, недивлячись на те, що на землі хтось-таки ржав...
І ВЕЛИКЕ прохання до органайзерів: зробіть афтепаті нарешті.... wine


Батьки! Не пускайте дітей в інтернет! Він від них тупіє!!!
 
cheesyДата: Нд, 15.06.2008, 22:03 | Повідомлення # 9
Чізі-Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 63
Репутація: 12
Статус: Offline
Сорі, якшо хтось образився. Але ставлення було нормальне. Просто варто сприймати деякі речі з гумором. Важко управляти стадом з півсотні чоловік, чесно. Але механізм налаштовується. Цього разу вже набагато краще, ніж минулого. Просто сприяйте проведенню. Якщо є пропзиції - кидайте їх ДО флешу, ми їх врахуєм..а потім, будьте чемними...а то важко когось зібрати. коли всі шарять туди-сюди=)
викладаю фотки....кириві, косі, розмазані..які є від дощу і штовханини)))
 
RaTaToskДата: Нд, 15.06.2008, 22:22 | Повідомлення # 10
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
ойойой)))), мене трохи не так зрозуміли, я під ставленням до учасників мав на увазі слова phoenix901 мол якщо не подобається то роби сам. Але бачу він зрозумів, що я всьо на всього небайдужа людина, яка хоче, щоб в Тернополі флеш-моб розвивався, не тільки кількістю учасників, а й якістю виконання. Дякую за увагу. Ждьомс наступного мобу smile
 
asotДата: Нд, 15.06.2008, 22:27 | Повідомлення # 11
Нітро-Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 86
Репутація: 8
Статус: Offline
на рахунок відео: в процесі, будь-ласка почекайте!!! good



 
ShamanДата: Нд, 15.06.2008, 22:30 | Повідомлення # 12
Моббер-Шаман
Група: фуФайко
Повідомлень: 71
Репутація: 10
Статус: Offline
гг, представник флешмоб відповість на ваше запитання протягом......піп піп піп... напрямок перевантажено! smile


[img]http://s1.share.te.ua/b23381/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1.jpg[/img]
 
NikkyДата: Нд, 15.06.2008, 23:11 | Повідомлення # 13
Тіки реганувся
Група: Моббери
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Та цей фмоб получився на багато прикольніше,хотя й народу було менше,але так навіть краще...)))) Чекаєм наступного)))
 
_Юлька_Дата: Нд, 15.06.2008, 23:20 | Повідомлення # 14
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 45
Репутація: 4
Статус: Offline
Дуже класно було! І потім тоже коли ми хотіли взяти автограф в того дядька biggrin smile biggrin
 
BeyondTheSunДата: Пн, 16.06.2008, 00:18 | Повідомлення # 15
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
гонсько,одним словом!) smile happy
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » Як ми падали в Орнаві
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200