Чт, 28.03.2024, 18:37
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: ViTwix, phoenix901  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Нові ідеї сценаріїв флешмобу » Загаряєм на площі ! )))) (Флешмоб " Загаряєм на площі ")
Загаряєм на площі ! ))))
1.супер[ 13 ][52.00%]
2.так собі[ 7 ][28.00%]
3.галімо[ 5 ][20.00%]
Усього відповідей: 25
Perfect_WeaknessДата: Нд, 08.06.2008, 17:45 | Повідомлення # 16
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 40
Репутація: 1
Статус: Offline
Мені подобається, тільки загаряти в простому вбранні треба...сумніваюсь, що всі захочуть купальники вдягати)))

Кіт завжди падає на лапи, а бутерброд - маслом вниз. А що трапиться, якщо котові на спину маслом вгору прикріпити бутерброд і кинути його?
 
ViTwixДата: Нд, 08.06.2008, 17:53 | Повідомлення # 17
Моббер-Твіксер
Група: Адміни і Організатори
Повідомлень: 186
Репутація: 17
Статус: Offline
Quote (Perfect_Weakness)
Мені подобається, тільки загаряти в простому вбранні треба...сумніваюсь, що всі захочуть купальники вдягати)))

шото завтикав, недолік вийшов, в вбранні вийде шо всі прийшли поспати, так може ше прикольніше)))





Зупиніть на світлофорі планету, я вийду!
©Бумбокс
 
phoenix901Дата: Нд, 08.06.2008, 21:07 | Повідомлення # 18
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Було б просто шикарно якби всі мали якійсь шизлонги, або хочаб якісь стільці по типу лежаків, і в якомусь чи офіційному чишо вбранні загаряли, оце б справило вржаючий ефт....але думаю нам до такого далеко )

http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
Perfect_WeaknessДата: Нд, 08.06.2008, 22:21 | Повідомлення # 19
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 40
Репутація: 1
Статус: Offline
phoenix901, Я просто сумніваюсь, що хтось захоче тягнути з собою шезлонг)))) ИТи б ще пляжні парасольки запропонував)))

Кіт завжди падає на лапи, а бутерброд - маслом вниз. А що трапиться, якщо котові на спину маслом вгору прикріпити бутерброд і кинути його?
 
UranДата: Пн, 09.06.2008, 13:37 | Повідомлення # 20
Взривоопасний Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 137
Репутація: 6
Статус: Offline
було б стрьомно в купальниках бандамах кароч як зазвичай люди на пляж ходять оце називається флеш моб ато нє "я встидаюся най хлопчі " в тому й замут щоб здивувати народ dry

Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається


 
ViTwixДата: Пн, 09.06.2008, 14:45 | Повідомлення # 21
Моббер-Твіксер
Група: Адміни і Організатори
Повідомлень: 186
Репутація: 17
Статус: Offline
ну, в любому випадку народ шокуємо, треба тепер це по максимуму замутити, сама тєма певне буде якшо всі прийдуть в майках, шортах спідничках, і полягають!! cool




Зупиніть на світлофорі планету, я вийду!
©Бумбокс
 
KarinaДата: Пн, 09.06.2008, 19:47 | Повідомлення # 22
малыффф-злюкин )))
Група: фуФайко
Повідомлень: 35
Репутація: 4
Статус: Offline
знаете, чем дальше читаю сценарии мобов, тем больше уеряюсь в том, что нормальных мобов так и не будет... так... детское зборище на площади...
 
ViTwixДата: Пн, 09.06.2008, 20:59 | Повідомлення # 23
Моббер-Твіксер
Група: Адміни і Організатори
Повідомлень: 186
Репутація: 17
Статус: Offline
Karina, нЄнравіцЦа, нє сбівай народ хатЯб с такой тЄмы!!! А якшо ти така, то запропонуй шось дійсно прикольне!!!!!! biggrin




Зупиніть на світлофорі планету, я вийду!
©Бумбокс
 
phoenix901Дата: Пн, 09.06.2008, 21:06 | Повідомлення # 24
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
ПЕідтримую, всі можемо критикувати і крутити носом. Кращезапропонуйте шосьь прикоольніше і цим покажіть шо ви собою являєте.

http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
KarinaДата: Пн, 09.06.2008, 22:04 | Повідомлення # 25
малыффф-злюкин )))
Група: фуФайко
Повідомлень: 35
Репутація: 4
Статус: Offline
хм.... разве я хоть кого-то сбивала с темы??? или нельзя просто мысль свою выразить? накинулись сразу... вот у вас статусы- толковый моббер, продвинутый моббер... а чем это выражается? тем, что сайт создали? конечно, плюс, что вы такое организовываете... а я просто "дви звизды", которая сказала свое ФеФе))) а идеи нет проблем придумать... может мне просто захотелось покритиковать, узнать реакцию)))
а на счет самой темы... эфект ведь заключается в неожиданности... прийти в более-менее официальной одежде, но такой, которая легко снимается... и в договоренное время снять ее... полежать или побродить так, одеться и на морозе идти дальше... tongue
 
ViTwixДата: Вт, 10.06.2008, 05:11 | Повідомлення # 26
Моббер-Твіксер
Група: Адміни і Організатори
Повідомлень: 186
Репутація: 17
Статус: Offline
Quote (Karina)
вот у вас статусы- толковый моббер, продвинутый моббер... а чем это выражается? тем, что сайт создали?

вот іменно тіко тим і виражається шо сайт "создали", більше нічим, бо якшо ми підписались в цю тЄму то ми дуже схожі, і сходу не можна визначити хто толковий моббер чи якийсь там іший, просто форум такого потребує, і взагалі то залежить від кількості повідомлень

Quote (Karina)
а я просто "дви звизды", которая сказала свое ФеФе)))

то давай я зроблю тобі максимальний статус)))) якщо тобі буде приємно, мені чисто пофіг)))) biggrin

Quote (Karina)
а идеи нет проблем придумать...

придумуй biggrin cool





Зупиніть на світлофорі планету, я вийду!
©Бумбокс
 
KarinaДата: Вт, 10.06.2008, 10:56 | Повідомлення # 27
малыффф-злюкин )))
Група: фуФайко
Повідомлень: 35
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (ViTwix)
то давай я зроблю тобі максимальний статус)))) якщо тобі буде приємно, мені чисто пофіг))))

знаешь, говоря о статусе я имела ввиду немного другое... мне, если честно, тож поф, какой у мну бу стату.
Quote (ViTwix)
придумуй

придумаю))) вот только сегодня экзамен здам))) tongue
и еще один вопрос по тому сайту... мне постоянно приходить вводить логин и пароль, чтоб написать сообщение... это задалбывает... здесть автоматически е запоминается это все?
 
C@meLДата: Вт, 10.06.2008, 12:22 | Повідомлення # 28
Дві звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 15
Репутація: 1
Статус: Offline
biggrin biggrin ндяяяяЯ.ОднІ свАркИ......взАгалі цЯ ідеЯ дОситЬ скЛаднА длЯ викОнаннЯ - не дУмаЮ, щО багатО дівЧат підПишетЬся в кУпалЬникаХ пО плоЩі хОдити.а От з офіціЙнимИ кОстЮмаМи мОже буТи тОлк - тІк всІ пО сигнАлу пАнамкИ діСтаЮтЬ і пОкривалЬця і рОзляГаютЬся.оцЕ вжЕ щОсЬ реалЬніше... shades

Змінюватися не обов'язково - вчора білою була, а тепер руда...
© Андрій Хливнюк. гг(((:
 
ТушканчикДата: Пн, 16.06.2008, 11:06 | Повідомлення # 29
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 147
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (C@meL)
От з офіціЙнимИ кОстЮмаМи мОже буТи тОлк - тІк всІ пО сигнАлу пАнамкИ діСтаЮтЬ і пОкривалЬця і рОзляГаютЬся.оцЕ вжЕ щОсЬ реалЬніше..

так здається дійсно буде прикольніше.....ідейка взагалі цікава....


ТУШКАНЧИК F.O.R.E.V.E.R
 
-Palochka-Дата: Пн, 16.06.2008, 11:50 | Повідомлення # 30
Тіки реганувся
Група: Моббери
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
ооо!це нормально..... applause
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Нові ідеї сценаріїв флешмобу » Загаряєм на площі ! )))) (Флешмоб " Загаряєм на площі ")
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200