Чт, 25.04.2024, 17:56
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: ViTwix, phoenix901  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Моя балачка » Другий Флешмоб (обговорюємо) (Другий Флешмоб (обговорюємо))
Другий Флешмоб (обговорюємо)
Jyl_LeeДата: Пт, 06.06.2008, 22:34 | Повідомлення # 61
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
ми так ніколи не вирішимо... кожному подобається шось інше.... думаю організатори мають оприділитись, назвати моб який буде, місце і час... хто захоче той прийде, а кому не подобається прийде на наступний..... smile
 
_oleh_Дата: Пт, 06.06.2008, 22:46 | Повідомлення # 62
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 232
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Jyl_Lee)
ми так ніколи не вирішимо... кожному подобається шось інше.... думаю організатори мають оприділитись, назвати моб який буде, місце і час... хто захоче той прийде, а кому не подобається прийде на наступний.....

ага думаю це буде найкращим вирішенням проблеми....


Йа Олєжко =)
 
Jyl_LeeДата: Пт, 06.06.2008, 23:01 | Повідомлення # 63
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
приблизно опитування провели.... думку людей побачили... тепер вирішуйте...
 
ViTwixДата: Пт, 06.06.2008, 23:27 | Повідомлення # 64
Моббер-Твіксер
Група: Адміни і Організатори
Повідомлень: 186
Репутація: 17
Статус: Offline
Jyl_Lee, розумієш ми вже все вирішили, лишилось опріділитись в який день, в наступний четвер чи неділю (але в неділю якісь там зелені свята) а тут є народ не з самого тернополя а з області, тому тре то обговорити!!!

Потім на сайті не буде написано місце проведення мобу, буде написано місце де моббери зберуться перед мобом і все обговорють) для того шоб не було таке як хтось зайшов на сайт побачив, росказав другу, а друг подрузі і так далі, і потім половина ті шо домовляться про все буду все чітко виконувати, а друга половина завалить все так як минулого разу!!!!!

ясно? biggrin





Зупиніть на світлофорі планету, я вийду!
©Бумбокс
 
phoenix901Дата: Пт, 06.06.2008, 23:30 | Повідомлення # 65
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Другий є, будуть збори, назва є, за третій думати рано, хоча вже думаєм. Фсьо пад кантролєм )

http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
_oleh_Дата: Пт, 06.06.2008, 23:30 | Повідомлення # 66
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 232
Репутація: 11
Статус: Offline
може в четвер а збори в середу.... wink

Йа Олєжко =)
 
Jyl_LeeДата: Пт, 06.06.2008, 23:43 | Повідомлення # 67
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
та ясно... я напр., згодна на будь-який день.... буду чекати вашого рішення biggrin
 
KarinaДата: Сб, 07.06.2008, 00:48 | Повідомлення # 68
малыффф-злюкин )))
Група: фуФайко
Повідомлень: 35
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Jyl_Lee)
ми так ніколи не вирішимо... кожному подобається шось інше.... думаю організатори мають оприділитись, назвати моб який буде, місце і час... хто захоче той прийде, а кому не подобається прийде на наступний.....

суть настоящего фмоббера в том, что он исполнит любой фмоб, а не только тот, который нравится. это просто по-детски как-то..
 
eliksirДата: Сб, 07.06.2008, 01:24 | Повідомлення # 69
Півтора звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 21
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (phoenix901)
Але якшо припреться до того квасу стільки скільки було на площі, то подумайте самі шо то буде

У мене така сама дум то я думаю будуть оптимальні варіанти із зупинкою часу або з морквою і те і те прикльне досить!

+1. 901

 
Perfect_WeaknessДата: Сб, 07.06.2008, 22:06 | Повідомлення # 70
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 40
Репутація: 1
Статус: Offline
З зупинкою часу буде ну дуже вже важко! Треба потренуватсь перш ніж таке робити.. А з морквою просто...

Кіт завжди падає на лапи, а бутерброд - маслом вниз. А що трапиться, якщо котові на спину маслом вгору прикріпити бутерброд і кинути його?
 
kyZbmaДата: Нд, 08.06.2008, 11:33 | Повідомлення # 71
дЭман-Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 24
Репутація: 1
Статус: Offline
незнаю, час зупиняється нам неполучиться навіть після 3 чи 4 мобу.. треба спочатку натренувати свої тіла падати а голову на то шоб неналомала ржачькою весь моб... морква канєшно непогано, но ви подумайте як прийде з добрих 2 чи навіть 3 сотні чоловік скіко часу тре на то шоб вони вийшли через кази з орнави... но впринципі... пох....

всьо чотко!
 
UranДата: Нд, 08.06.2008, 12:15 | Повідомлення # 72
Взривоопасний Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 137
Репутація: 6
Статус: Offline
Давайте може спочатку пройдем а тоді витягнемо "зелене обладнання сміху" ато в орнаві секуріті зле cry
я вже знаю biggrin


Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається


 
smith-87Дата: Нд, 08.06.2008, 14:13 | Повідомлення # 73
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
ідей багато є з чого вибрати
нехай всьо вирішує голосування!
 
ZeTwisTДата: Нд, 08.06.2008, 16:40 | Повідомлення # 74
Дві звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 39
Репутація: 9
Статус: Offline
Народ я вважаю що і перед морквою потрібно добряче потренуватися.Тому ,що треба гризти той овощ ,коли на тебе дивиться пів Орнави і не улибнутися, повірте ц е дуже вожко. confused (Одна улибка може все зіпсувати)

А із завмеранням це опше на ржачку конкретно пробиває........ lol Потрібно влупити окуня і не рухатись eek


Последним смеётся тот... Кто не врубился сразу.

Тай таке.....

Повідомлення відредагував ZeTwisT - Нд, 08.06.2008, 16:41
 
Perfect_WeaknessДата: Нд, 08.06.2008, 17:03 | Повідомлення # 75
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 40
Репутація: 1
Статус: Offline
Та можна просто їсти, ні накого не звертаючи уваги, от і все, йдеш, там втикнув навушнікі, ні на кого не дивишся, тоді точно не засмієшся!

Кіт завжди падає на лапи, а бутерброд - маслом вниз. А що трапиться, якщо котові на спину маслом вгору прикріпити бутерброд і кинути його?
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Моя балачка » Другий Флешмоб (обговорюємо) (Другий Флешмоб (обговорюємо))
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200