Вт, 23.04.2024, 13:37
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: phoenix901, ViTwix  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » Афтепаті пілся 5-го ФМ (ділимось враженнями..)
Афтепаті пілся 5-го ФМ
vasyltomunДата: Пн, 28.07.2008, 11:46 | Повідомлення # 61
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Тушканчик, та шо ви паритеся тим шо сказав MrTasty, .... саме гірше було те шо моб провалили..... а ви про якесь афтепаті говорите.... cool
 
kasiДата: Пн, 28.07.2008, 11:48 | Повідомлення # 62
Півтора звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 22
Репутація: 2
Статус: Offline
погоджуюсь з тушканчиком я тоже вшилась але на це в нас були реальнi причини
i"i" б закопали а мене бiя неi" вихочете шоб лишилося пiсля автопатi 5 влешмобу 2 трупiка???


КАСЬКА РУЛИТЬ
 
vasyltomunДата: Пн, 28.07.2008, 11:50 | Повідомлення # 63
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
kasi, cool ну не знаю... я б не хотів.... а то б без пива на наступний понеділок залишився )))
 
_oleh_Дата: Пн, 28.07.2008, 11:53 | Повідомлення # 64
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 232
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (vasyltomun)
Тушканчик, та шо ви паритеся тим шо сказав MrTasty, .... саме гірше було те шо моб провалили..... а ви про якесь афтепаті говорите....

та мені якось пофіг але всеодно мені неприємно шо на мене всі накидаються зі слова зрадник щур і т.д.


Йа Олєжко =)
 
ТушканчикДата: Пн, 28.07.2008, 11:53 | Повідомлення # 65
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 147
Репутація: 8
Статус: Offline
vasyltomun,
Quote (vasyltomun)
kasi, ну не знаю... я б не хотів.... а то б без пива на наступний понеділок залишився )))

гггг...... happy happy
та не дуже ми і паримся....просто не люблю коли на мене "бочку котять"........ wink


ТУШКАНЧИК F.O.R.E.V.E.R
 
vasyltomunДата: Пн, 28.07.2008, 11:58 | Повідомлення # 66
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
_oleh_, Тушканчик, запамятайте... людина яка не має шо сказати, завжди намагається котити бочку на тих хто насправді не винен!!!!

MrTasty подумай нати тим шо написав в попередньому меседжі! Ти тут не правий..! cool

 
ТушканчикДата: Пн, 28.07.2008, 12:09 | Повідомлення # 67
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 147
Репутація: 8
Статус: Offline
ок..дякую за ціну пораду.....
Quote (vasyltomun)
MrTasty подумай нати тим шо написав в попередньому меседжі! Ти тут не правий..!

тут ти правий....але давайте не бу котити на нього бочку....він має праве так думати...хоч з нашої точки погляду він не правий...... cool


ТУШКАНЧИК F.O.R.E.V.E.R
 
ZeTwisTДата: Пн, 28.07.2008, 12:12 | Повідомлення # 68
Дві звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 39
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (MrTasty)
Тупі відмазки. Чи як флешмобити, то ти ЗА, а як відповідати за свої дії, то нехай віддуваються на решті моберів, так?

Впринципі ми всі там відповідали за дії одного генія шо лазаив на коня. Навіть якби менти паслинас від самого КГБ, вони все одно не мали б за шо вчіпитися....

Відчепіться від Алєжки, думаю якби була можливість кожен би пішов...


Последним смеётся тот... Кто не врубился сразу.

Тай таке.....

 
vasyltomunДата: Пн, 28.07.2008, 12:14 | Повідомлення # 69
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
ZeTwisT, Ти маєш ВВ код для вконтакте??? можеш в ОП скинути ? cool
 
MrTastyДата: Пн, 28.07.2008, 12:26 | Повідомлення # 70
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 50
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (vasyltomun)
ви так як в першому класі... не бачити основного.... а пишете всяку х*йню..... пишіть по темі.... а коли не маєте шо писати, або не знаєте чи варто є ОФФТОП....

Якраз це і є офтоп, бо тут саме афтепаті обговорюється, а не моб. А про п'ятий флешмоб тема тут (твоя ж, до речі)

Quote (vasyltomun)
а праві попригунчик і олег... афтепаті для тих хто має ЧАС і БАЖАННЯ там бути...

Так розумієш, якби їх не було на афтепаті, то я б нічого і не казав (я ж не гоню на Фенікса, наприклад smile ), але ж час для афтепаті в них був, і вони були присутні на ньому, а коли підійшов молодий чоловік і попросив нас на 25 хвилин пройти у відділок, шоб пояснити, шо це таке, то вони втікли.

Quote (vasyltomun)
ти б краще подумав про те що б придумати (ггг тафтологія) шоб виконувалися правила на мобі.... тоді тобі ціни не буде тримай +1 на заохочення в думай про правила...

Та шо тут думати? ІМХО це залежить від кожного особисто, від його ставлення до флешмобів. Я, наприклад, правил дотримумався, і не один я. Але ж є частина людей для яких моб - це просто шоб повеселитись, тому поки вони не усвідомлять саму суть флешмобу, доти будуть порушуватись правила мобів.

Quote (_oleh_)
та мені якось пофіг але всеодно мені неприємно шо на мене всі накидаються зі слова зрадник щур і т.д.

Зауваж - це ти вигадав. Ніхто тебе так не називав.

Quote (vasyltomun)
MrTasty подумай нати тим шо написав в попередньому меседжі! Ти тут не правий..!

Я завжди добре думаю перед тим як шось пишу. Вибач, звичка така...


Повідомлення відредагував MrTasty - Пн, 28.07.2008, 12:29
 
Glamur4ykДата: Пн, 28.07.2008, 12:26 | Повідомлення # 71
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (vasyltomun)
саме гірше було те шо моб провалили..... а ви про якесь афтепаті говорите.... cool

всеодно я думаю шо цей моб бул кращий за попередні.... а на рахуноок афтерпаті, то це тоже проблема. Наше дибільне гоніво нарешті привернуло до себе увагу (дивно завжди думав шо це буде через твікса)... Нам тре бути троха обережнішими, гнати можна далі просто щоразу в інших місцях.



ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
_oleh_Дата: Пн, 28.07.2008, 12:34 | Повідомлення # 72
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 232
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (MrTasty)
Зауваж - це ти вигадав. Ніхто тебе так не називав.

да вчора до мене на вулиці не тільки до мене ше до ілони і христини підійшло 4 дівчину не буду казати хто накинулись на нас тіпа вони відписувались за наші плакати (яких ми не мали і т.д.) коли вони нас побачили то почали говорити : О щурі йдуть щурі зрадники то шо я це вигпадав
Quote (MrTasty)
Так розумієш, якби їх не було на афтепаті, то я б нічого і не казав (я ж не гоню на Фенікса, наприклад ), але ж час для афтепаті в них був, і вони були присутні на ньому, а коли підійшов молодий чоловік і попросив нас на 25 хвилин пройти у відділок, шоб пояснити, шо це таке, то вони втікли.

я не втіек а пішов і пішов по морозиво бо це було в моїх планах шо я неможу піти по морозиво іминно в той момент мені захортілось иорозива tongue

Додано (28.07.2008, 12:34)
---------------------------------------------
MrTasty, ти так і не відповів на моє запитання

Quote (_oleh_)
я просто не розумію шо ви від мене хочете шо мені шоб загладити свою провину(іто я не думаю шо це провина) кинути собі петлю на шию і повіситись


Йа Олєжко =)
 
MrTastyДата: Пн, 28.07.2008, 12:39 | Повідомлення # 73
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 50
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (_oleh_)
да вчора до мене на вулиці не тільки до мене ше до ілони і христини підійшло 4 дівчину не буду казати хто накинулись на нас тіпа вони відписувались за наші плакати (яких ми не мали і т.д.) коли вони нас побачили то почали говорити : О щурі йдуть щурі зрадники то шо я це вигпадав

Перепрошую, але особисто я, чи хтось інший на форумі, тебе так не називав.

Quote (_oleh_)
я не втіек а пішов і пішов по морозиво бо це було в моїх планах шо я неможу піти по морозиво іминно в той момент мені захортілось иорозива

Угу, саме в той момент захотілось морозива... самому не смішно?

Quote (_oleh_)
я просто не розумію шо ви від мене хочете шо мені шоб загладити свою провину(іто я не думаю шо це провина) кинути собі петлю на шию і повіситись

Ніхто від тебе нічого не хоче, і не вимагає. Тебе навіть не змушують тут відписуватись.
 
vasyltomunДата: Пн, 28.07.2008, 12:40 | Повідомлення # 74
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (MrTasty)
Якраз це і є офтоп, бо тут саме афтепаті обговорюється

извиняюсь.... cool
 
Glamur4ykДата: Пн, 28.07.2008, 12:40 | Повідомлення # 75
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
Шановні та відчепіться від _oleh_, він пішов і мав на це повне право... йти в міліцію чи не йти це був вибір кожного і ніхто нікого не може за це звинувачувати. я так думаю.


ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » Афтепаті пілся 5-го ФМ (ділимось враженнями..)
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200