Вт, 19.03.2024, 11:18
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Модератор форуму: phoenix901, ViTwix  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » ФлешМоб №5 (-1 організаторам... :-()
ФлешМоб №5
vasyltomunДата: Вт, 29.07.2008, 22:33 | Повідомлення # 136
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (ZeTwisT)
Як вже взнала ?Від кого?Я і сам хтів розповісти......))))))))

флуд... cool
а хтось з ним боровся.... все ... ми тебе зловили на горячому... cool
 
LorenaДата: Вт, 29.07.2008, 22:33 | Повідомлення # 137
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 92
Репутація: 11
Статус: Offline
вона вгадала))


 
vasyltomunДата: Вт, 29.07.2008, 22:36 | Повідомлення # 138
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Lorena)
вона вгадала))

флуд... і в мене флуд.... тема бородьби з флудом ніколи не закінчиться.... форум без флуду шо жінка без цилюліту... cool


Повідомлення відредагував vasyltomun - Вт, 29.07.2008, 22:37
 
phoenix901Дата: Ср, 30.07.2008, 12:26 | Повідомлення # 139
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Шо я можу сказати, так склались обставини, шо з організаторів ніхто незміг прийти крім мене. Я постарався зробити всьо шоб той моб по крайній мірі відбувся, такшо звиняйте якшо комусь не догодив.

А щодо дотримання правил....шо тут казати, прийдеться на наступний раз видруковувати на листках, бо ніхто нафіг їх нечитав і небуде читати. Особливво порадувала толпа сидячих на асвальті моберів за 5 хв до фмобу...

Знаю шо критикувати завжди набагато легше ніж захищати але прошу дивитись на то всьо не тільки зі своєї егоцентричної позиції, дякую за увагу.


http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
MrTastyДата: Ср, 30.07.2008, 12:33 | Повідомлення # 140
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 50
Репутація: 9
Статус: Offline
ZeTwisT Вишли будь ласка в ОП цю... якшо можна))
 
vasyltomunДата: Ср, 30.07.2008, 15:36 | Повідомлення # 141
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (phoenix901)
критикувати завжди набагато легше ніж захищати

ти трішки не зрозумів.... ми обговорюємо недодіки, щоб на наступний раз не ставати на ті самі граблі....
розумієш, якшо б ти пречитав все шо було написано після 5 мобу ти б не думав шо ми тільки критикуємо Куфайок.... ми багато критикуємо тих хто порушує правила.... а якшо ми будемо казати шо все було на вщому рівні (до якого нам далеко...) тоді ми точно нічого не добємося....
я багато і хорошого про вас писав.... але треба бути РЕАЛІСТОМ.... а не дутися на критику.... а сприймати її як заохочення до тоо шоб робити краще... Ви молодці шо замутили флеш-моб в Тернополі.... не переживай.... війдете в історію!!!!
але давайте думати шоб моб був близький до ідеального.... і тоді буде всё в шоколяді... ) cool
 
StepashaДата: Ср, 30.07.2008, 16:22 | Повідомлення # 142
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 12
Репутація: 3
Статус: Offline
да-да повністю згідний !До цього потрібно серйозно відноситись!

Повідомлення відредагував Stepasha - Ср, 30.07.2008, 16:25
 
phoenix901Дата: Ср, 30.07.2008, 19:26 | Повідомлення # 143
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Василю я не ставлю притензії до всіх і ні від ког онічого не хочу, я написав як я бачу справу зі своєї позиції і пишу всьо і для всіх шоб по сто пятдесять раз не відповідати кожному, також прошу не придиратися і не шукати орфографічних помилок, дякую ;)))

пс. напевно я таки перечитав всю тему оскільки навіть насмілився відписати на рахунок порушення правил і навіть запропонував друкувати правила шоб всі читали.


http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
zaharysДата: Чт, 31.07.2008, 11:58 | Повідомлення # 144
Дві звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 32
Репутація: 7
Статус: Offline
йооой )
ото у вас тут дискусії невипаццо wink
за шо? чого?
флуд так флуд, ніодин форум без того не живе... я в цьому неодноразово переконався, Фен знає про шо я wink

а на рахунок Вашого минулого флешмобу то скажу тік то шо знаю, люди казали шо їм було круто, їм то сподобалось... назвати то можна так як хто собі хоче... хто флешмоб, а хто просто гонееваа...

vasyltomun, мені цікаво звідки в тебе такі пізнання, як себе треба вести на форумі, та як правильно треба організовувати флешмоб, і також на рахунок орфографії, в твоїх постах я, щось її маловато бачу...
сприймай це

Quote (vasyltomun)
як заохочення до тоо шоб робити краще

я думаю люди не будуть проти, якщо наступний фмоб повністю і сам буде організовувати vasyltomun,
самий знаючий цієї справи )

дякую за увагу.... wink

 
vasyltomunДата: Чт, 31.07.2008, 21:37 | Повідомлення # 145
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
zaharys,
1. на рахунок орфографий... просто мені буває влом переключити мову... і мені буває влом привикати до клави, коли я на ній перший раз... :D. і стирати меседжі через то шо написав не ту, або пропустив якусь букву тоже влом... і провіряти помилки тоже влом...
Quote (zaharys)
звідки в тебе такі пізнання, як себе треба вести на форумі

розумію що ти маєш на увазі... але яка в Ж***і різниця звідки.... ти скажи де я не правий і я вибачусь... а якшо тобі цікаво.... тоді скажу.... на початку я заходив на форуми, для одержання якїсь інфи... а тут для висловлення думки... і коли я робив шось не так... аналізував.... і робив висновки.... ось і все шо потрібно для знань...
далі... на рахунок критики.... і тіпа знань... елементарно... береш ГУГЛ... пишеш ФЛЕШМОБ... biggrin biggrin biggrin і одержуєш багацько інфи про нього... потім читаєш.... але обовязково прочитати хоч пару сторіночок.... і тоді зрозумієш звідки знання про флеш моб....
а на рахунок проведення....
розумію, що всіх вже достав критикою... але мовчати, коли все не так тоде не хочеться...
далі...
Quote (zaharys)
самий знаючий цієї справи
я не є самий знаючий... я просто хочу розкрасити своє буденне життя крім пянок і т. д.... ще чимось екстраординарним...тому і є мобістом... визнаю... з мене лідер поганий... бо мені влом.... тому не лізу... але якшо людина вже стала ФУФАЙКОЮ... і вирішила стати лідером... тому хай старається виконувати свої обовязки... а я в ролі мобіста виконую свої....
але якшо вам не подобається те, що я пишу по суті.... тому вибачте... і дуже прошу, адмінів просто видалити мене з форуму...
адже нафіга вам коменти людини яка замість того шоб завжди говорити вам шо ви хороші і пухнасті..... говорить... давайте будем старатися... cool

Додано (31.07.2008, 21:37)
---------------------------------------------
wacko в додаток zaharys, дякую за підняття настрою... а то скукотищще

 
Juliet777Дата: Чт, 31.07.2008, 22:34 | Повідомлення # 146
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
скажу коротко! флеш моб не вдався,по багатьох причинах! зокрема і по тих що назвав vasyltomun) є ще і багато всяких моментів..... мені настільки не сподобалось шо то взагалі!
шановні мобери! ставтеся до мобу якось відповідальніше! ато таке враження шо правил ніхто в упор не бачив! а взагалі то і сама ідея мені не дуже! були і набагато класніші ідеї!
короче.....мобери і фуфайки! ставтесь трошки до цього відповідальніше " назвався грибом,лізь у суп!" це в нашому випадку, хочете бути моберами чи фуфайками виконуйте правила цілком і повністю! angry
 
vasyltomunДата: Чт, 31.07.2008, 22:44 | Повідомлення # 147
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Juliet777)
назвався грибом,лізь у суп!

о.... а чьо я раніше цього не чув... ги...

наша проблема в нашій застарілій ментальності... ми не вміємо аналізувати... тіко сваритися і ображатися...
а також не вміємо брати відповідальність...
а також не вміємо поважати себе і інших...
а також не вміємо читати між рідяками...
а також не вміємо чути те шо нам хочуть стазати....

ми вміємо бути байдужими...
чути те, що хочимо і бачити те, що хочемо...
ех... cool

 
Juliet777Дата: Пт, 01.08.2008, 20:39 | Повідомлення # 148
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 12
Репутація: 2
Статус: Offline
чиста правда....
 
vasyltomunДата: Пт, 01.08.2008, 22:52 | Повідомлення # 149
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Juliet777, Маричко... не флуди так сильно... можна легкий флуд... але то він має бути не менше 2-х слів... а то потім нападуть на тебе якісь дикі мобери... не відтягну потім ) biggrin
 
BlackDiamondДата: Сб, 02.08.2008, 13:30 | Повідомлення # 150
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 106
Репутація: 4
Статус: Offline
небуло мене на тому мобі, дивно, але, чомусь я рада...

Найгірший спосіб сумувати за кимось – це бути з людиною і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » ФлешМоб №5 (-1 організаторам... :-()
  • Сторінка 10 з 11
  • «
  • 1
  • 2
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • »
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200