Сб, 20.04.2024, 17:37
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: phoenix901, ViTwix  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » Флешмоб №4 (люксично...)
Флешмоб №4
vasyltomunДата: Пт, 04.07.2008, 17:46 | Повідомлення # 61
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Glamur4yk)
Просто не треба більше вконтакті запрошення розсилати, а то поналазить нечисті несвідомої з одним бажанням потішитись і портять какашки. хто хоче займатись флеш-мобом сам знайде цей сайт ригнеться на форумі і буде робити все за правилами.
А всякий гамнодіум затягувати сюда немає смислу...

з однієї сторони ти правий.... але на превеликий жаль якби не контакти половини народу не то що б не прийшло....вони просто б навіть не знала про флешмоб... просто треба звертати увагу запрошеним на те, щоб висилали запрошення тільки тим, хто дійсно буде справжнім флешмобістом....
 
BabaikoДата: Пт, 04.07.2008, 18:02 | Повідомлення # 62
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 53
Репутація: 5
Статус: Offline
шоб не було такої лажі зробіть форум закритим,або хоча б групу вконтакті,бо всякі журналюги просічуть цю темку і будуть першими про новий моб знати...а розумні дітки знові інтерв"ю зрадістю пороздають...не робіть такого палєва angry


 
vasyltomunДата: Пт, 04.07.2008, 18:07 | Повідомлення # 63
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Babaiko)
шоб не було такої лажі зробіть форум закритим,або хоча б групу вконтакті,бо всякі журналюги просічуть цю темку і будуть першими про новий моб знати...а розумні дітки знові інтерв"ю зрадістю пороздають...не робіть такого палєва

ПІДТРИМУЮ!!!!
 
Попригунчик)Дата: Пт, 04.07.2008, 18:50 | Повідомлення # 64
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 89
Репутація: 12
Статус: Offline
а шо журналюгам впадло реганутися? я думаю не варто закривати, бо багатьом людям просто впадло буде регатися,а я багатьох друзів напрявляю на цей сайт, щоб вони тут отримали інфу...

What I"ve felt, what I"ve know
Turn the pages, turn the stone
Behind the door
Should I open it for you?;)

http://vkontakte.ru/id11508146?48724

 
AngelusДата: Пт, 04.07.2008, 19:51 | Повідомлення # 65
Тіки реганувся
Група: Моббери
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Babaiko)
шоб не було такої лажі зробіть форум закритим,або хоча б групу вконтакті,бо всякі журналюги просічуть цю темку і будуть першими про новий моб знати...а розумні дітки знові інтерв"ю зрадістю пороздають...не робіть такого палєва

+1 angry
Моб буф тру smile





Реєструємся на МОТРі
 
vasyltomunДата: Пт, 04.07.2008, 20:36 | Повідомлення # 66
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Попригунчик))
я думаю не варто закривати, бо багатьом людям просто впадло буде регатися,а я багатьох друзів напрявляю на цей сайт, щоб вони тут отримали інфу...

з однієї сторони ти правий.... але якшо комусь влом РЕГЕсТРУватися, то і влом буде прочитати правила.... відповідно влом буде їх дотримуватися... якшо людина дійсно хоче по справжньому «ПОГНАТИ З УСЬОГО МІСТА» (слова Машки Ф.) то він для цього зробить багато... і «регнеться» і т.д.

Додано (04.07.2008, 20:36)
---------------------------------------------
тому думаю для більшої «конспірації» треба закрити групу і зробити доступ тільки по запрошеннях учасників групи... smile smile smile smile smile smile

 
TRASEДата: Пт, 04.07.2008, 20:56 | Повідомлення # 67
Півтора звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 21
Репутація: -6
Статус: Offline
Quote (Babaiko)
бо всякі журналюги просічуть цю темку і будуть першими про новий моб знати...а розумні дітки знові інтерв"ю зрадістю пороздають...

цю тему вже давно закінчили, але цілком я згодний.

 
LorenaДата: Пт, 04.07.2008, 21:20 | Повідомлення # 68
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 92
Репутація: 11
Статус: Offline
хі-хі...вобше кльово...перший раз на подібному була....дуже дуже сподобалось...і ще хочу...))) biggrin biggrin ...дяк за то що організували))


 
Glamur4ykДата: Пт, 04.07.2008, 21:32 | Повідомлення # 69
Моббер-Зосул
Група: Моббери
Повідомлень: 67
Репутація: 9
Статус: Offline
Quote (vasyltomun)
з однієї сторони ти правий.... але на превеликий жаль якби не контакти половини народу не то що б не прийшло....вони просто б навіть не знала про флешмоб... просто треба звертати увагу запрошеним на те, щоб висилали запрошення тільки тим, хто дійсно буде справжнім флешмо

Я вважаю шо хай краще прийде 20 нормальни шарущих ніж 150 гамнодіумів!



ПОНАРАЖАЛИ!... по-оголошенях!
 
vasyltomunДата: Пт, 04.07.2008, 22:10 | Повідомлення # 70
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Glamur4yk)
Я вважаю шо хай краще прийде 20 нормальни шарущих ніж 150 гамнодіумів!

ну може й так... але особисто я одержав інфу з контактів... і привів з собою 2 друзів. і ми намагалися все виконувати по інструкції.... але на превеликий жаль правил фмоду ми не знали... бо було в лом прочитати..... можна просто замутити такий прикол. кинути правила і десь в кінці тексту новий _пароль_ ось... і ті хто прочитав правила вже знатиме де він... а ті хто їх не читав, щоб взнати пароль змушений буде хоч раз перечитати правила... повір, якшо вже люди прийшли на флеш моб вони готові не тільки слідувати інструкції, а я дотримуватися правил...
 
LorenaДата: Пт, 04.07.2008, 22:31 | Повідомлення # 71
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 92
Репутація: 11
Статус: Offline
хороша ідея..я про паролі)))


 
vasyltomunДата: Пт, 04.07.2008, 22:33 | Повідомлення # 72
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Lorena)
хороша ідея..я про паролі)))

то ми з ДЖулєтою три сімЙОРКИ придумали (латинецею і цифрами .. гггг)
 
LorenaДата: Пт, 04.07.2008, 22:40 | Повідомлення # 73
Моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 92
Репутація: 11
Статус: Offline
*дяк що пояснив*...так вам двон дяк..за ідейку...))


 
vasyltomunДата: Пт, 04.07.2008, 23:13 | Повідомлення # 74
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 249
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Lorena)
так вам двон дяк..за ідейку...))

кращою дякою буде, коли організатори її візьмуть до уваги.... і скоріше замутять 5 моб )
 
_oleh_Дата: Пт, 04.07.2008, 23:25 | Повідомлення # 75
Толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 232
Репутація: 11
Статус: Offline
я теж за паролі
+1


Йа Олєжко =)
 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Враження після флешмобів » Флешмоб №4 (люксично...)
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200