Пт, 29.03.2024, 14:51
Вітаю Вас Гость

ФЛЕШМОБ Тернопіль

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: ViTwix, phoenix901  
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Нові ідеї сценаріїв флешмобу » Глобальний перехід
Глобальний перехід
cheesyДата: Вт, 17.06.2008, 23:21 | Повідомлення # 1
Чізі-Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 63
Репутація: 12
Статус: Offline
Збирається на пішоходному переході БЕЗ СВІТЛОФОРУ 20 чоловік з одної сторони і 20 з іншої. І коли маяк рушає вперед всі починають переходити туди-назад, але так, щоб посеред дороги постійно хтось був, але не стояв. Це все продовжується добрих 3 хвилини, а потім маяк подає знак і всі розходяться, як ні в чому не бувало.
можна робити на Острозького, але десь зранку чив обід (в час пік) або біля церкви над озером (якщо та мзнову, як завжди, перестане працювати світлофор)

...або замість купи людей, що бігає сюди, можна просто зробити дві довзелезні ширенги, що будуть природньо і натурально, ніби ширенга не штучна переходити поки не зімкнуться в овал, що буде крутитися на переході, не даючи жодній машині змоги під"їхати.

 
phoenix901Дата: Вт, 17.06.2008, 23:36 | Повідомлення # 2
ацЦкій-Моббер
Група: Організатори
Повідомлень: 132
Репутація: 9
Статус: Offline
Чіхзі нас переїдуть з таким успіхом в час пік :))))
Ну нічо падати всі вміють, благо Орнава непроойшла даром. smile


http://vkontakte.ru/photos.php?act=album&id=20746254

 
asotДата: Вт, 17.06.2008, 23:48 | Повідомлення # 3
Нітро-Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 86
Репутація: 8
Статус: Offline
жиррр!!! класна ідея, сподобалась)))) зачьод biggrin



 
RaTaToskДата: Ср, 18.06.2008, 00:03 | Повідомлення # 4
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 1
Статус: Offline
Цікава ідея. Мене тільки бентежить, чи не повиходять "вадітєлі маршрутних і прочіх таксі", для більш тісного знайомства з мобберами))) Бо в час пік, хтось тай може не витримати biggrin
 
ShamanДата: Ср, 18.06.2008, 08:49 | Повідомлення # 5
Моббер-Шаман
Група: фуФайко
Повідомлень: 71
Репутація: 10
Статус: Offline
Чізя, думаю шо ніц не вийде - тому шо в Тернополі багато папіків, які тупо вийдуть і наваляють. Незачьод:
1. страшна пробка, 2. флешмоберам тупа репутація, 3. хтось не витримає і тупо поїде по нас,...



[img]http://s1.share.te.ua/b23381/%D0%91%D0%B5%D0%B7%20%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8-1.jpg[/img]
 
BlackDiamondДата: Ср, 18.06.2008, 11:48 | Повідомлення # 6
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 106
Репутація: 4
Статус: Offline
краще буде перекрити не дорогу а тротуар в якомусь провулку (та ж сама Музейна). там хоч маршрутівок немає.....

Найгірший спосіб сумувати за кимось – це бути з людиною і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.
 
@lenk@Дата: Ср, 18.06.2008, 12:19 | Повідомлення # 7
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 41
Репутація: 4
Статус: Offline
Провірено,ніфіга ніхто не вийде і нічого не зробить)))Ну покричать, понервуються,але шо ж вони думали-життя така штука)))

ЖИЗНЬ ДАЕТСЯ ЧЕЛОВЕКУ ОДИН РАЗ.И ПРОЖИТЬ ЕЁ НАДО ТАК, ЧТОБ ТАМ НА ВЕРХУ ОФИГЕЛИ И СКАЗАЛИ: " А НУ-КА ПОВТОРИ "!
 
BlackDiamondДата: Ср, 18.06.2008, 13:20 | Повідомлення # 8
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 106
Репутація: 4
Статус: Offline
в смислі "Перевірено"?. люди всякі бувають, а водії маршруток в час пік просто скажені, волають на тебе, коли ти здачу хочеш, бо ти їх затримуєш. уяви, що буде в цьому випадку з глобальним переходом? я ше троха пожити хочу, мені ше рано бути місивом.

Найгірший спосіб сумувати за кимось – це бути з людиною і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.
 
M@STER_NeoДата: Ср, 18.06.2008, 13:42 | Повідомлення # 9
Одна звізда
Група: Моббери
Повідомлень: 13
Репутація: 3
Статус: Offline
Є непогана Ідейка...

Кучую Завалюємо в "Челентано" через вхід, і виходомо через вихід, і так декілька кругів можна зробити. у народа буде паніка )))

Або якщо на вулиці будуть столики, підійти купкою і нагло дивитись на людей як вони ЇДЯТЬ і облизуватись, теж буде кумедно ))

 
@lenk@Дата: Ср, 18.06.2008, 14:07 | Повідомлення # 10
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 41
Репутація: 4
Статус: Offline
M@STER_Neo smile smile smile smile Ой німагу))))))класно!

BlackDiamond на рахунок того що це перевірено, я розмовляла з одним з організаторів,Чізя вкурсі карочє, просто одна поважна особа так дорогу перекривала, бо треба було.


ЖИЗНЬ ДАЕТСЯ ЧЕЛОВЕКУ ОДИН РАЗ.И ПРОЖИТЬ ЕЁ НАДО ТАК, ЧТОБ ТАМ НА ВЕРХУ ОФИГЕЛИ И СКАЗАЛИ: " А НУ-КА ПОВТОРИ "!
 
cheesyДата: Ср, 18.06.2008, 14:26 | Повідомлення # 11
Чізі-Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 63
Репутація: 12
Статус: Offline
кстаті, ідея Альонки, не знала під яким ніком вона зареєструється)))
 
BlackDiamondДата: Ср, 18.06.2008, 14:40 | Повідомлення # 12
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 106
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (M@STER_Neo)
Або якщо на вулиці будуть столики, підійти купкою і нагло дивитись на людей як вони ЇДЯТЬ і облизуватись, теж буде кумедно ))

таке мені подобається більше))))


Найгірший спосіб сумувати за кимось – це бути з людиною і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.
 
@lenk@Дата: Ср, 18.06.2008, 15:01 | Повідомлення # 13
Дві з половиною звізди
Група: Моббери
Повідомлень: 41
Репутація: 4
Статус: Offline
tongue

Про Чєлєнтано - ващєєє))хочу в такому участвувати))


ЖИЗНЬ ДАЕТСЯ ЧЕЛОВЕКУ ОДИН РАЗ.И ПРОЖИТЬ ЕЁ НАДО ТАК, ЧТОБ ТАМ НА ВЕРХУ ОФИГЕЛИ И СКАЗАЛИ: " А НУ-КА ПОВТОРИ "!
 
BlackDiamondДата: Ср, 18.06.2008, 16:18 | Повідомлення # 14
Більш-менш толковий моббер
Група: Моббери
Повідомлень: 106
Репутація: 4
Статус: Offline
а потім можна буде дружньо зарватися туди на пиффо))) якщо пустять і вмістимось))

Найгірший спосіб сумувати за кимось – це бути з людиною і розуміти, що вона ніколи не буде твоєю.
 
UranДата: Ср, 18.06.2008, 17:15 | Повідомлення # 15
Взривоопасний Моббер
Група: фуФайко
Повідомлень: 137
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (M@STER_Neo)
Або якщо на вулиці будуть столики, підійти купкою і нагло дивитись на людей як вони ЇДЯТЬ і облизуватись, теж буде кумедно

це дуже погана ідея це те саме коли ти їси піцу з апетитом а потім приходить чудак і розказує як він "лизав одному дідові сраку а потім цілий день плювався волоссям " (це така анти-апетитна репліка )
я працював дуже довго в барі і на палатці і знаю шо це таке якшо нас невідпіздють офіціанти то це зробить повар кухонним ножом nono

Додано (18.06.2008, 17:15)
---------------------------------------------
і перикривати "стратегічну дорогу" на базар , нас не поймуть і буде не смішно biggrin


Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається ---Паті наближається


 
Форум » Тернопільський ФЛЕШМОБ » Нові ідеї сценаріїв флешмобу » Глобальний перехід
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Форма входу
Друзі сайту

Команда КВН Оптом Дешевше Каталог веб ресурсів Тернопільщини Наша кнопка:
ФЛЕШМОБ Тернопіль

Статистика
Міні-чат
200